image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Медики та сільради отримали допомогу

В Мелітопольський район було направлено понад 700 тис. грн. бюджетних коштів та коштів благодійників на придбання медикаментів, індивідуальних засобів захисту та проведення дезинфекційних заходів стабілізації епідеміологічної ситуації.

На ці кошти придбані обприскувачі акумуляторні, ранцеві генератори холодного туману та дезинфікуючі засоби «Новохлор» і вже передані в Мелітопольську центральну районну лікарню, в Центр первинної медико- санітарної допомоги Таврійський міжрайонний відділ ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» та сільським радам.

Також підприємці та сільгоспвиробники підприємств допомагають в придбанні захисних засобів закладам охорони здоров’я ОТГ та сільським радам. Фахівці районного територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) проводить доставку найбільш нужденним та особливо потребуючим уваги мешканцям Мелітопольського району 228 гуманітарних продуктових наборів.

Працівники сільських рад завдяки підтримці небайдужих громадян на своїх територіях також розвозять продуктові набори для соціально незахищених верств населення. Від місцевих меценатів, щоб не залишали на період карантину свої будинки заради свого ж здоров’я, самотні пенсіонери та люди з інвалідністю отримують продуктові набори.