image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Відправляйте покази лічильників в соцмережі

ПАТ «Запоріжжяобленерго» повідомило, що віднині побутові споживачі електроенергії мають можливість передавати покази електролічильника через Messenger.

Компанія продовжує інформатизацію ключових клієнтських сервісів, зокрема — процесу передачі показів приладів обліку електроенергії для побутових споживачів, в рамках якого вона запустила чат-бот Chatbotzoe для передачі показів електролічильників в системі обміну повідомленнями Facebook Messenger.

Аби скористатися цією опцією, необхідно:

  1. Перейти за посиланням https://www.messenger.com/t/106122874449079 (або ж знайти контакт Chatbotzoe у Messenger);
  2. Зареєструватися, натиснувши кнопку Додати особовий рахунок (ця та всі інші кнопки для чату розташовані у нижній частині сторінки, під повідомленням бота). Для реєстрації, згідно з інструкціями чат-боту, введіть:

— номер особового рахунку;

— номер Вашого приладу обліку електроенергії (номер вказаний на електролічильнику).

Процедура реєстрація — одноразова. Ви можете зареєструвати кілька особових рахунків та передавати покази за кожними з них.

  1. Після проходження реєстрації, згідно з інструкціями чат-боту, оберіть опцію Мої особові рахунки.
  2. В результаті з’явиться кнопка із номером зареєстрованого Вами особового рахунку — натисніть на неї та, за підказками чат-боту, внесіть покази свого електролічильника.

Якщо у Вас двозонний прилад обліку електроенергії, покази вносять в форматі 1111/2222, де 1111 — день, 2222 — ніч. Якщо в процесі роботи із чат-ботом у Вас виникнуть питання, скористайтеся кнопкою Допомога.

Нагадуємо, що аналогічний чат-бот для передачі показів електролічильників — @OblenergoZpBot — також функціонує у Telegram.

Для тих, хто надає перевагу телефону, нагадуємо номери автоматизованої лінії прийому показів електролічильників:

(061) 225-36-09,

+38 (098) 168-01-01;

+38 (050) 119-91-69;

+38 (093) 170-23-35

Увага! Згідно з чинним законодавством, побутові споживачі електроенергії повинні передавати покази приладів обліку електроенергії в два останні робочі дні поточного місяця та в три перших робочих дні місяця, наступного за розрахунковим періодом: такі покази вважаються даними на перше число календарного місяця.

Таким чином, покази за травень необхідно передати в період з 28 травня до 3 червня включно.