image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Дитячі садки відновлюють роботу

Відновлення роботи дошкільних закладів освіти в місті розпочалось 1 червня.

За інформацією управління освіти Мелітопольської місь-кої ради, заклади дошкільної освіти забезпечені п’ятиденним запасом засобів індивідуального захисту (масками та рукавичками), запасом дезинфікуючих засобів, рідкого мила та паперових рушників, як зазначено в інструкції МОЗу. Все необхідне було закуплено за кошти місцевого бюджету. Також за бюджетні кошти було закуплено необхідну кількість безконтактних інфрачервоних термометрів для дитячих садків, оскільки карантинні заходи потребують температурного контролю.

Поетапне відновлення роботи закладів дошкільної освіти буде здійснюватися в три етапи за таким графіком:

І етап, який розпочався з 1 червня, стосується 22 дитячих садків (50 груп).

ІІ етап розпочнеться з 10 червня. В ньому візьмуть участь всі заклади дошкільної освіти, з поступовим відкриттям груп.

ІІІ етап розпочнеться після завершення карантину. На цьому етапі усі заклади дошкільної освіти будуть працювати вже у звичному режимі.

Для відвідування закладів дошкільної освіти батькам необхідно буде надати довідку про стан здоров’я дитини та епідоточення. Це визначено рішеннями робочої групи з поетапного відновлення роботи закладів дошкільної освіти Мелітополя та визначення вимог до протиепідемічних заходів при послабленні карантину (протокол № 1 від 21.05.2020 та протокол № 2 від 23.05.2020).

В управлінні освіти проінформували, що всім батькам повідомлено про умови роботи закладів дошкільної освіти у період дії карантину. Ці умови передбачають температурний контроль працівників дитсадка та дітей на вході до закладу. Якщо температура виявиться більшою за 37,2, дитина (або працівник) до садка допущені не будуть.

Також «НД» поцікавився, чи лишається в силі рішення про закриття на літній період частини дитячих садків. В управлінні освіти відповіли, що рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради «Про роботу закладів дошкільної освіти у літній період 2020 року» від 12.12.2019 № 249/2 скасовано, і тому влітку 2020 року робота всіх закладів дошкільної освіти Мелітополя зупинятися не буде.