image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Представники мелітопольських комунальних підприємств отримали роз’яснення з питань реєстрації податкових накладних

13:49 11.06.2020

05 червня 2020 року в Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мелітопольської міської ради відбулася зустріч заступника начальника управління – начальника відділу оподаткування юридичних осіб Ірини Нурлаєвої з представниками комунальних підприємств міста Мелітополя. У ході зустрічі обговорювалось питання зупинення реєстрації податкових накладних.

Ірина Нурлаєва зосередила увагу присутніх на нормах та вимогах,  затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 №1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних». Вона детально зупинилась на розгляді умов безумовної реєстрації податкової накладної, переліку документів, які необхідно подавати до ДПС, правилах подачі та заповнення таблиць, окремих додатків..

Крім того, у форматі запитань-відповідей були обговорені конкретні проблемні питання, з якими зіткнулись бухгалтери комунальних підприємств при реєстрації податкових накладних.