image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Новий керівник області активізує поповнення бюджету

12 червня у сесійній залі обласної ради запоріжцям представили нового голову Запорізької обласної державної адміністрації Віталія Боговіна.

На цю подію до Запоріжжя приїхали перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов, віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова, голова Служби безпеки України Іван Баканов.

Колишній очільник області Віталій Туринок розповів про свої досягнення на цій посаді за минулі 9 місяців.

Після цього перший за-ступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов вручив Віталію Боговіну посвідчення голови Запорізької ОДА.

Віталій Боговін зазначив, що на цій посаді він збирається підтримувати національну Програму «Велике будівництво», проекти, що вже стартували в області (завершення будівництва мостів, реконструкція головної площі області, а також відновлення доріг по всій території області). Завданням своєї команди він бачить відновлення минулоріч-них надходжень до бюджету, які зменшились на 50%, за рахунок залучення в область інвестицій, ефективного використання бюджету, збільшення робочих місць та повернення бізнесу у регіон. Новий очільник області планує створення онлайн-карти доріг, мобільний ЦНАП, єдину гарячу лінію 112, проект «Смарт Запоріжжя», нові цифрові державні сервіси тощо. Акцент буде зроблено на розвитку та захисті інтересів малого та середнього бізнесу, а також на проведенні чесної та прозорої приватизації. Також у планах — зробити сучасну та доступну медицину в області, продовжити підтримку соціальних ініціатив, розвиток спорту, освіти та культури.

Наразі вже на початку першого тижня роботи Віталій Боговін проанонсував перші кадрові зміни в обласній адміністрації: почались звільнення його заступників.

— Ребята, может, и нормальные, мы с ними не работали, но мы договори-лись о том, что они будут передавать дела.

За словами нового голови Запорізької ОДА, в обласній владі буде працювати абсолютно нова креативна команда і представлення нових заступників відбудеться найближчим часом.