image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Автомобільні шляхи приводять до ладу

10:50 25.06.2020

Мелітопольці та гості міста в середині червня зіткнулися з дорожніми роботами в районі вул. Воїнів-інтернаціоналістів. Там проводиться поточний середній ремонт. В рамках проекту «Велике будівництво» у цьому році буде оновлено ділянку протяжністю 2,9 км. Для цього підприємство «Місцеві дороги Запорізької області» уклало договір із мелітопольським товариством з обмеженою відпо-відальністю «АБЗ ПРОМБУД». Очікувана вартість ремонтних робіт — 62,1млн. грн.

Після фрезерування існуючого дорожнього покриття та влаштування основи з щебенево-піщаної суміші, будівельники укладають вирівнювальний шар асфальтобетону, а зверху — покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону шаром товщиною 5 см.
Рух на ділянці на час ремонтних робіт не було перекрито, хоча він і ускладнився за такої ситуації. Перед перехрестям з вулицею Інтеркультурною постійно виникають затори, водії намагаються їхати в об’їзд через двори будинків. Щоб прискорити та оптимізувати процес, будівельники виконують фрезерування вдень, а асфальтобетон укладають вночі. В тих місцях, де дорожнє покриття зруйновано важким транспортом, будівельники виконають заміну основи дорожнього покриття піщано-щебеневою сумішшю шаром завтовшки 30 см. Вирівнювальний шар з крупнозернистого щільного асфальтобетону на цих ділянках матиме товщину 12 см.
Для забезпечення водовідводу протягом всієї ділянки автодороги, що ремонтується, відновлять 111 дощоприймальних колодязів.
Незабаром також розпочнеться ямковий ремонт пневмоструменевим методом по автодорогах на Троїцьке ( М-18) та Молочанськ — Старобогданівка — Троїцьке — Терпіння — Трудове. Роботи на суму майже 5 млн. грн. виконуватиме підприємство «ЮК-ІНВЕСТ».
Всі роботи виконуються під пильним контролем інженерів технічного нагляду ДП «Місцеві дороги Запорізької області».
Фото dpmdzo.zoda.gov.ua