image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Тубдиспансер і досі у «підвішеному» стані

«У Мелітополі не припиняє своєї роботи тубдиспансер, ніхто не закриватиме заклад. Протитуберкульозний стаціонар і надалі прийматиме пацієнтів». Це зазначила директорка департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Вікторія Клименко.

Подальшу долю Мелітопольського тубдиспансеру обговорювали в понеділок, 22 червня, на зустрічі, в якій брали участь голова облдержадміністрації Віталій Боговін, народний депутат України, заступник голови Комітету ВР з питань транспорту та інфра-структури Володимир Крейденко та директорка Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Вікторія Клименко.
Медики очікують на отримання медичної субвенції, анонсованої урядом, яка буде направлена, зокрема, й на Мелітопольський протитуберкульозний диспансер.
22 червня в Мелітополь-ському протитуберкульозному відділенні також відбулася зустріч генерального директора КНП з медиками та пацієнтами. Гендиректор Запорізького фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру Олександр Тищенко нічого конкретного не сказав. Він підкреслив, що доля диспансеру залежить від виділення фінансування, обіцяного МОЗ.
Нагадаємо, що вже півроку йдуть розмови про майбутнє закриття медичного за-кладу через недостатнє фінансування. При цьому передбачалося, що хворі, навіть з відкритою формою туберкульозу, лікуватимуться вдома. Мелітопольці були дуже стурбовані таким підходом, і на понеділок було заплановано проведення мітингу біля будівлі міськвиконкому. Але заява міністра охорони здоров’я Максима Степанова про виділення коштів на фінансування медзакладів по всій Україні з метою недопущення їх ліквідації дала надію на те, що тубдиспансер буде працювати. Активісти вважають, що виділена сума недостатня, оскільки медичних за-кладів, які опинились на межі закриття, в країні багато. А тому акцію не відмінено, а лише перенесено на деякий час.