image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Розпочато відбір на Школу лідерів громад

Місцеві вибори в Україні, що відбудуться вже цієї осені, – перші вибори за новим Виборчим кодексом, який суттєво змінює правила формування команд на місцях і ведення кампаній. Саме зараз важливо підготувати гідних лідерів на місцях до участі у виборах та місцевому самоврядуванні.

Школа лідерів громад запрошує взяти участь у відборі і пройти навчання усіх охочих людей, які прагнуть змінювати Україну на краще.

Програма Школи лідерів громад направлена на розвиток та посилення ефективності місцевих громад через залучення голів об’єднаних громад, представників місцевого самоврядування, громадянського суспільства, волонтерських ініціатив, активної молоді до участі у прийнятті якісних управлінських рішень на місцевому рівні. З 2015 року Школа лідерів громад уже об’єднала майже 200 активістів, громадських діячів та представників місцевого самоврядування з усіх регіонів України.

Подавайтеся на програму зараз, якщо Ви:

  • представляєте місцеве самоврядування всіх рівнів, очолюєте об‘єднані територіальні громади, є місцевим активісток та волонтером;
  • маєте значні професійні здобутки;
  • займаєте активну життєву позицію;
  • демонструєте лідерські якості;
  • володієте потенціалом плідного використання знань, отриманих в рамках проекту, на користь суспільству та громаді;
  • маєте кредит довіри та підтримку громади;
  • маєте достатню мотивацію та дисципліну для самостійного навчання;
  • готові працювати з громадою за допомогою інструментів, отриманих під час навчання, після завершення програми;
  • є громадянином України, який (яка) має вищу освіту.

Вікових обмежень для участі у програмі немає. Однак Школа лідерів громад об’єднує людей, які готові брати на себе відповідальність і зміцнювати країну на місцевому рівні.

Заявки на участь у Школі лідерів громад приймаються до 10 липня. Заповнити анкету та дізнатися деталі можна тут: http://www.usps.org.ua/index.php/ua/news-ua/item/288-vidbir-na-prohramu-shkoly-lideriv-hromad-u-2020-rotsi.

Школа лідерів громад – проект Української школи потітичних студій, який проводиться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Жодна політична сила не має відношення до проекту.