image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Жертвам домашнього насильства потрібна допомога

Працівники управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Запорізькій області спільно з громадською організацією «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія» проводять зустрічі в об’єднаних територіальних громадах Запорізької області з питань протидії домашньому насильству.

Робота правоохоронців та громадських активістів здійснюється в рамках проекту «Створення системи швидкого реагування та надання ефективної комплексної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі».
Проект реалізується на території міст Мелітополь і Бердянськ, а також в п’яти районах Запорізької області — Мелітопольському, Бердянському, Приазовському, Приморському та Якимівському.
24 червня заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції Управління превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області Євген Токарєв, дільничні офіцери Мелітопольського відділу поліції та голова громадської організації «Взаємодія» Ірина Куратченко відвідали Семенівську та Новенську громади Мелітопольського району.
Заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції Євген Токарєв повідомив присутніх, що з вересня минулого року у Запоріжжі та Бердян-ську діють три мобільні групи з реагування на вчинення домашнього насильства. «Наразі поліцейські складають близько 100 адміністративних протоколів щомісяця, тому ми говоримо про необхідність створення в територіальних громадах робочих міжвідомчих груп для профілактики, виявлення, швидко- го реагування на факти сімейного насильства та комплексної допомоги постраждалим», — зазначив Євген Токарєв.
Під час зустрічі представники громад отримали від організації «Взаємодія» методичні матеріали з питань виявлення та документування фактів насильства. Також керівник організації запропонувала тісну співпрацю в питаннях підготовки фахівців та організації консультативної допомоги психолога жертвам насилля.