image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Заходи здійснені Мелітопольським міськрайонним відділом з питань пробації в процесі підготовки осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк до звільнення.

14:55 16.07.2020

За І півріччя 2020 року до Мелітопольського міськрайонного відділу з питань пробації надійшло 50 запитів з установ виконання покарань стосовно 27 осіб, з них: 27 запитів, щодо перевірки місця проживання, 13 запитів, щодо трудового влаштування та 10 запитів, щодо здійснення соціального супроводу та патронажу.

Працівниками відділу було направлено 23 запити, щодо встановлення можливості проживання та здійснено 4 виходи за вказаними адресами, з них отримано 22 позитивні  відповіді та засуджені зможуть проживати за колишнім місцем проживання. Під час отримання негативної відповіді, щодо неможливості проживання звільненої особи за вказаною адресою, Мелітопольський міськрайонний відділ з питань пробації направляє повідомлення-запити до Структурного підрозділу з питань соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

В процесі підготовки до звільнення було виявлено відсутність місця проживання після звільнення засудженої особи, з метою вирішення даної проблеми було проведено захід із залученням спостережної комісії.

Провідний інспектор Мелітопольського МРВ  філії ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області   Юлія ЧЕСНОК