image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Коронавірус не знижує силу своїх атак

За минулий тиждень (25-31 серпня) в Мелітополі зафіксовано ще 27 нових випадків COVID-19, з них 4 — у дітей. В Мелітопольському районі за тиждень було виявлено 3 хворих на коронавірус.

Всі випадки COVID-19 підтверджені лабораторно.

Всього на лікуванні перебувають 90 мелітопольців з COVID-19 (з них 6 дітей):

– 16 мешканців міста лікуються в інфекційному стаціонарі;

– 74 захворілих, з них 6 дітей – на амбулаторному лікуванні.

На сьогодні перемогли COVID-19 вже 64 мелітопольці, з них 11 дітей. На жаль, в Мелітополі зареєстровано ще 1 летальний випадок (пацієнтка 91 рік, мала вікові порушення серцево-судинної системи та важкий перебіг хвороби). За весь час пандемії в місті померло 2 людей, хворих на коронавірус.

На 9 годину 1 вересня в місті зареєстровано 158 підтверджених випадків коронавірусної інфекції серед мешканців міста, з них:

– 17 дітей – від 0 до 17 років;

– 17 пацієнтів у віці від 18 до 29 років;

– 102 пацієнти – від 30 до 64 років;

– 22 – старше 65 років.

З липня по 31 серпня в Мелітополі захворіли на коронавірусну інфекцію 125 мешканців міста, з них 9 дітей.

В Запорізькій області за минулий тиждень було зафіксовано 220 нових випадків COVID-19, з них 25 дітей та 24 медичних працівники. Зареєстровано 1 смерть людини, хворої на коронавірус, в Мелітополі. Одужали за цей тиждень 151 пацієнт.

Станом на 9 годину 1 вересня в Запорізькій області зареєстровано всього 1627 лабораторно підтверджених випадків (136 дітей та 187 медичних працівників).

За весь час  на Запоріжжі одужали та виписані зі стаціонарів після негативних показників обстежень на коронавірус методом ПЛР 919 хворих, було зареєстровано 25 смертей пацієнтів, хворих на коронавірус. Переважна більшість померлих — особи похилого віку та відносились до групи ризику (мали супутні гострі або хронічні серцево-судинні патології, вікові порушення серцево-судинної системи, злоякісні новоутворення, цукровий діабет).

Продовжують лікуватись 681 хворий, в тому числі 151 – в стаціонарах, 530 – вдома в режимі самоізоляції під наглядом лікарів.

30 серпня у Веселівському районі зареєстрована групова захворюваність на коронавірусну інфекцію (7 осіб). Перший випадок виявлений у працівника Веселівської селищної ради 28 серпня, при обстеженні контактних (26 осіб) за місцем роботи та проживання виявлено 6 хворих. За виявленими хворими визначені додатково 34 контактні особи, всі лабораторно обстежені методом ПЛР, дослідження в роботі. Проведені всі необхідні протиепідемічні заходи, в т.ч. заключна дезинфекція за місцем роботи та проживання виявлених хворих.

На 1 вересня (станом на 9 годину) в Україні зафіксовано 123 303 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 2605 летальних, 57 802 пацієнти одужали. Загалом було проведено 1 506 655 тестувань методом ПЛР.

1 вересня діти пішли до школи, де будуть навчатися за новими правилами. МОЗ розробило серію рекомендацій та правил безпечного навчання дітей в освітніх закладах, що опубліковані на сайті відомства.

Зокрема, якщо хтось з учнів або вчитель захворіє, коло контактних осіб визначає лікар. Усіх контактних вчителів та учнів потрібно тестувати. Тестування проводиться одноразово та згідно зі стандартом надання медичної допомоги  на 14-й день після контакту, можна проводити на 7–10-й день.

Чи потрібно йти на самоізоляцію вчителю, якщо захворів учень, також вирішує лікар. Якщо дитина на самоізоляції як контактна особа без підтвердженого діагнозу, батькам дитини дозволено не ізолюватися.

Тож будьте здорові, дбайте про своїх близьких та тримайте соціальну дистанцію!