image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В керівництві місцевої поліції відбулися рокіровки

У понеділок, 14 вересня, заступник начальника обласної поліції Павло Карабута представив особовому складу нового керівника Мелітопольського відділу силової структури. Ним став колишній начальник Хортицького відділення м. Запоріжжя, полковник поліції Михайло Сандросян.

Павло Карабута подякував за роботу колишньому керівнику підрозділу Володимиру Бондаренку, який призначений з цього тижня начальником Василівського відділу поліції. Крім того, Павло Карабута побажав особовому складу Мелітопольського відділу поліції наснаги в роботі, професійних успіхів у забезпеченні належного рівня правопорядку на території обслуговування і покращенні результатів роботи з розкриття та розслідування злочинів. Поліцейські оплесками подякували за роботу своєму колишньому керівникові, з яким пліч-о-пліч працювали близько трьох років.

В свою чергу Михайло Сандросян після представлення і всіх побажань подякував за довіру та запевнив, що ввірений йому підрозділ буде ефективно протидіяти злочинності та захищати інтереси громадян.