image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Дмитро Хлистун отримав урядову нагороду

У п’ятницю, 11 вересня в облдержадміністрації урочисто вручали Подяки прем’єр-міністра України мешканцям області, які зробили значний внесок у розвиток регіону. Від Мелітопольського району почесну нагороду отримав голова Новобогданівської громади Дмитро Хлистун.

Слід відзначити, що саме Дмитро Хлистун свого часу як голова Новобогданівської сільської ради вирішував проблеми селян під час вибухів артскладів. Потім, коли почалася децентралізація, не побоявся змін і ініціював створення першої громади, яка стала прикладом успішного хазяйнування для інших рад в районі.

Захід відбувся за участі в.о. генерального директора директорату координації та оцінки регіональної політики Секретаріату КМУ Соломії Старосольської, заступника голови облдержадміністрації Віталія Тишечка, керівниці апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко та радників голови облдержадміністрації Олени Теряєвої і Віталія Кардаша.

— Нагороди знайшли своїх героїв! Я глибоко переконаний, що успіх держави, області, міста чи взагалі успіх будь-якої установи залежить, насамперед, від кожного з нас, і від того, як свідомо та відповідально ми виконуємо свої обов’язки. Сьогодні я з гордістю та радістю хочу подякувати вам за вашу сумлінну працю, високий професіоналізм і відданість державі, — висловив свої привітання Віталій Тишечко.

Редакція газети «Новий день» долучається до всіх вітань Дмитру Петровичу та бажає й надалі ефективно працювати на благо людей і розвиток території Новобогданівської громади.