image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

День району: урочистості скоротили, ветеранам дали почесні звання

15 вересня виповнилося 90 років з часу створення Мелітопольського району. У зв’язку з проведенням реформи місцевого самоврядування, це може бути останнє святкування дати існування адміністративної одиниці в сьогоденному вигляді. Бо попереду – значне укрупнення території.  Та все ж в умовах загострення пандемії коронавірусу районна влада разом с організаційним комітетом, створеним для проведення ювілейних урочистостей, прийняли рішення максимально скоротити масштабні масові урочистості.

На честь цієї урочистої дати відзначили двох ветеранів праці, шанованих людей особливим титулом — званням «Почесний громадянин Мелітопольського району». Минулого четверга, 10 вересня на пленарне засідання сесії райради були запрошені Василь Руденький і Микола Кольцов.

Заслужений працівник сільського господарства України, колишній директор ТОВ «Агрофірма МИР», депутат Мелітопольської районної ради двох скликань, ветеран праці Василь Руденький протягом 44 років працював на розвиток Мелітопольського району, брав активну участь у громадському житті. Він небайдужа людина, яка зробила багато добрих справ для розвитку та благоустрою сіл Мелітопольщини. Заслужений працівник сільського господарства, ветеран праці, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Микола Кольцов протягом 42 років працював у Мелітопольському районі, брав активну участь у громадській діяльності.

В сесійній залі під оплески присутніх привітав та вручив посвідчення новим почесним громадянам Мелітопольського району голова районної ради Олександр Мордик.

Більше про рішення, які були затверджені депутатами на сорок п’ятій сесії сьомого скликання районної ради, про заходи святкування та про саму ювілейну дату Мелітопольського району детальніше читайте в наступному випуску міськрайонної газети «Новий день».

Редакція газети вітає Василя Руденького і Миколу Кольцова з присвоєнням почесного звання. Бажаємо від щирого серця їм здоров’я, миру та злагоди!