image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Сучасні виклики та тренди майбутнього на шляху до працевлаштування молоді Запорізької області

На початку вересня у Мелітопольському міськрайонному центрі зайнятості стартував Місячник зайнятості молоді. Вже у першій декаді місяця організовано та проведено ряд тематичних заходів. Так, 11 вересня на базі Агенції розвитку Мелітополя відбулася зустріч представників Мелітопольського та Бердянського міськрайонних центрів зайнятості, роботодавців міста Мелітополя, учнівської та студентської молоді міст Мелітополя, Бердянська та Маріуполя у рамках реалізації Програми ООН з відновлення та розбудови миру. Зустріч проходила у форматі панельної дискусії, під час якої спікери обговорили проблеми та перспективи працевлаштування молоді, надали корисні поради.Як підтримати молодь на ринку праці, превентивні шляхи з мінімізації безробіття серед молоді від центрів зайнятості, лайфхаки для проходження співбесід від працедавців, а також екскурсії на провідні підприємств міста.

14 вересня на базі co-working центру бібліотеки ім. Горького відбулася зустріч зі старшокласниками Мелітопольської загальноосвітньої школи I-III ст.№15. Профконсультант центру зайнятості ознайомила хлопців та дівчат з реаліями сучасного ринку праці, тенденціями та перспективами працевлаштування, надала поради на шляху до успішної професійної самореалізації, а також залучила учасників заходу до проходження групового тестування «Чи готовий ти до вибору професії?».

Місячник зайнятості молоді триває. Центр зайнятості дякує за підтримку соціальним партнерам та налаштований на подальшу активну співпрацю.