image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Сім «зелених» напрямків представлять на інтерактивній виставці

23 вересня в Мелітополі стартує унікальна в Україні інтерактивна ековиставка “UcanUkraine”. Через візуальні арт-об’єкти ми покажемо 7 ключових екологічних проблем України та надихатимемо жителів міста на зміни власних звичок на екологічні.

Виставка буде складатися з 7 стендів, кожен з них присвячений одній проблемі: скорочення запасів питної води; браконьєрство та вимирання риби в річках; забруднення повітря; скорочення лісу та зелених насаджень в містах; сміття;
проблема забруднення річки Дніпро; використання пластику.

Кожен стенд включає в себе не тільки опис проблем, але і шляхи їх вирішення для кожної людини. Відвідувачі дізнаються, як вони можуть самостійно, почавши з себе, з невеликих кроків, вплинути на екологічну ситуацію свого міста, і надалі і всієї України.

Також на виставці містяни дізнаються про 7 “зелених” напрямків, в яких ефективно та активно вже діють більше 50 громадських ініціатив та організацій по всій Україні.

Крім цього, у день відкриття виставки, 23 вересня, відбудеться нагородження представників малого бізнесу відзнакою “EcoFriendly 2020”, які за результатами конкурсу отримали мікро-гранти на реалізацію екологічних ініціатив.

Після нагородження відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю з громадськими активістами Запорізької та Херсонської областей і бізнесу.

Одним із бонусів виставки стане ековікторина. Всі, хто уважно вивчить стенди та зможе відповісти на питання, отримають екоподарунки: бамбукові зубні щітки, олівці, що ростуть.

Запрошуємо представників ЗМІ висвітлити цю подію і також взяти участь у вікторині як мешканці Мелітополя.

Звертаємо вашу увагу! Виставка проходитиме з дотриманням чинним карантинних норм. Тож щиро прохаємо відвідувачів та відвідувачок поставитися до цього відповідально та в цілях безпеки особистого здоров’я мати з собою захисні маски. А ми як організатори забезпечимо учасників та учасниць події захисними масками та антисептиками. Дякуємо за розуміння!

Відкриття виставки відбудеться 23 вересня в Парку культури та відпочинку ім. Горького об 11 годині. Ековиставка “UcanUkraine” працюватиме з 23 по 27 вересня з 10 до 18 години.

Організатори ековиставки “UcanUkraine”