image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Свято об’єднало громаду села

10:22 25.09.2020

20 вересня Новобогданівка відзначила 158-му річницю з дня заснування. В цей день зібралися мешканці села, жителі інших сіл об’єднаної громади, а також поважні гості з району. Вітання розпочав голова Новобогданівської ОТГ Дмитро Хлистун, який розповів про минуле села, воно сповнене злетами та падіннями, а також подякував талановитим, чуйним, добрим, щедрим та працьовитим жителям Новобогданівки. Привітати мешканців села з важливою датою завітали гості: депутат Запорізької обласної ради, ректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Володимир Кюрчев, заступник Мелітопольського міського голови Сергій Прийма, депутат районної ради Олександр Левадний.

Хвилююча мить всього свята – це відкриття нового майданчика відпочинку у сільському парку. Цій події передувала велика підготовча робота. Розчищена місцевість, потім замовлено проект, в який вносилися зміни і доповнення. І як тільки все було готове, в центрі села закипіла робота. І ось тепер радує око кожного жителя і гостя села охайний і чудовий парк відпочинку. Головною родзинкою парку є відкрита сцена, яка буде збирати талановитих людей на кожне свято.

Виконком Новобогданівської сільської ради щиро дякують учасникам чудового свята. Гості та жителі села організували прекрасну виставку-ярмарок «Щедра осінь», де було все, що тільки побажаєш – овочі, фрукти, мед, м’ясні домашні вироби. Артисти не залишили байдужими жодного глядача, а саме: колектив спортивного бального танцю «Шанс», танцювальний гурток «Фантазія», народний хор «Мрія», вокальний гурток «Діамант», вокалісти – Анастасія Папенко, Анжеліка Подгорнова, Людмила Матюха, Ганна Піліпяк, Надія Кобан, Олександр Клопов, Зоя Кириленко, Петро Манов, Володимир Нікіфоров та Раїса Бондаренко, вокальна група «Горьковчанка», народний вокальний колектив «Мелодія» (керівник В.Дремлюга), вокальна група «Маків цвіт» (керівники В. Романенко, С.Потапова), вокальний колектив «Мальви», вокальний ансамбль «Берегиня». А також ведучі Наталія Акулова та Олеся Корохова. Вечір завершувала святкова дискотека від гостей села А.Бабаніної та В. Дремлюги.

А найголовнішим сюрпризом було неймовірне фаєр-шоу та надзвичайний феєрверк. Любов до рідної Новобогданівки об’єднало людей різних поколінь. Це чудове село, зі своїми прекрасними традиціями, зі своєю історією, видатними земляками, трудовими досягненнями, а головне — з його жителями, завдяки яким воно стає більш сучасним, красивішим і затишнішим.

Марина Черняєва