image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Подарунок до Дня міста Мелітополя

24 вересня 2020 року підлітки у конфлікті з законом відвідали Лазертаг «Quasararena» по проспекту 50 років Перемоги, 13. 26-27 вересня місто Мелітополь святкує 236 річницю заснування. Саме з цієї нагоди сектор ювенальної пробації м. Мелітополя звернувся до «Quasararena» з проханням провести для підлітків у конфлікті з законом гру, на що керівництво лазертагу люб’язно погодилося і запросило до себе.

Лазертаг є високотехнологічною грою, суть якої полягає в тому, щоб «вразити» супротивника інфрачервоним променем.  Такі промені абсолютно безпечні.Спосіб, схожий з роботою лазертаг обладнання, використовується а військових системах імітації бою.  Використовується він для того, щоб в процесі імітації бойових дій підготувати солдатів до боїв реальним.  До речі, ці системи зараз — основний засіб навчання військових НАТО. Лазертаг з самого народження поєднував в собі непоєднуване: це і можливість відірватися від реальності, пожити в фантастиці, і приміряти на себе «шкуру» справжнього солдата, відчути адреналін реального бою.

Підлітки були у захваті, тому як всі вони вперше спробували себе у ролі справжніх учасників космічного бою. Антураж був на вищому рівні- неонове освітлення, яскраво намальовані планети, лабіринти, справжні бластери у руках, бази підзарядки, світлові постріли, вібруючи жилети та повне занурення у світ космічної фантастики.

Щиро дякуємо Лазертаг «Quasararena» м. Мелітополя за надану можливість проведення корисного, спортивного дозвілля, завдяки таким прикладам наші діти не стануть вигадувати собі щось небезпечне та протизаконне, а будуть намагатися отримувати порцію адреналіну у закладах, таких як «Quasararena» .
Психолог сектору

Наталія МУСІЄНКО