image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Підлітки у конфлікті з законом долучилися до спортивного життя міста.

14:19 25.09.2020

23 вересня 2020 року, для підлітків у конфлікті з законом, на базі сектору ювенальної пробації м. Мелітополя, продовжився курс лекційно-тренінгових занять направлених на профілактику повторної злочинності. Тема четвертого заняття «Самооборона та межі допустимої самооборони». Мета — сформувати уявлення про необхідність розвитку навичок базової самооборони, надати інформацію про допустимі межі самооборони, сприяти фізичному вихованню підлітківта підвищити роль фізичної культури у всебічному і гармонійному розвитку особистості, як засобу духовного розвитку суспільства, зміцненню здоров’я, сприяння формуванню здорового способу життя.

Спочатку підлітки отримали теоретичні знання з заданої теми, обговорили, на прикладах підготовлених раніше карток-ситуацій, допустимі межі самооборони та розібрали схему розуміння допустимої самооборони. А потім відвідали фітнес клуб «Адреналін», де долучилися до тренування з вільної боротьби. Тренування відбулося у спортивному клубі боротьби «Мелітополь». Заслужений тренер України з вільної боротьбиРусанов Валентин Олегович, люб’язно погодився провести тренування, де роз’яснив що таке вільна боротьба та як через заняття спортом можливо досягти успіху.

Саме тренування пройшло здОрово і здорОво, підлітки зробили розминку, вправи на розтяжку, гімнастичні вправи, а потів вчилися прийомам вільної боротьби. Наприкінці заняття Валентин Олегович розповів свою історію становлення у спорті, поділився історіями успіху своїх вихованців, а також озвучив мрію виховати олімпійського чемпіона. Атмосфера була надзвичайна, у повітрі відчувався здоровий дух суперництва, адреналін та бажання вдосконалюватися і ставати краще.

Хочеться подякувати СКБ «Мелітополь», в особі заслуженого тренера України, старшого тренера національної збірної команди України з вільноїборотьби Русанова В.О., який не просто допоміг організувати та провести даний захід, а ще й змотивував до нових звершень та запросив до себе у клуб наших підлітків.

Психолог сектору

Наталія МУСІЄНКО