image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Отримали почесний титул «Батько року»

18 вересня на площі перед облдержадміністрацією урочисто нагородили переможців конкурсу «Батько року» та привітали їх із Всенародним Днем батька. На святковому заході були присутні голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін, заступник голови обласної ради Владислав Марченко, переможці четвертого обласного конкурсу «Батько року».

Цього роцку учасниками конкурсу стали 85 чоловіків. Конкурсна комісія визначила 43 переможці, які вдало поєднали обов’язки люблячого батька та успішного мужчини. Серед них і мешканці Мелітопольщини.  У номінації «Батько —  спортсмен» — Іван Головін, тренер-викладач з гімнастики спортивної на базі Мелітопольського дитячої юнацької спортивної школи №1, виховує сина. У номінації «Батько року — справжній козак» спромоглися перемогти Олександр Максименко Олександр Олександрович, батько-вихователь дитячого будинку сімейного типу з Мелітополя і Анатолій Раков, активний громадський діяч, волонтер, виховує 3-х дітей, Мелітопольський район.

— Шановні чоловіки! Традиційно склалося так, що слова подяки за виховання дітей ми адресуємо, перш за все, матерям. Але татусі роблять не менший внесок у розвиток дитини. Бути хорошим батьком – найбільш відповідальна місія в житті кожного чоловіка і велике щастя. З цим погодиться, я впевнений, кожен, хто пізнав радощі батьківства. Я сам батько 3 дітей. На своєму прикладі заохочую чесність, розуміння і повагу один до одного. Я намагаюсь бути щедрим на увагу та спілкування з дітьми, особливо зараз, коли не вистачає вільного часу. Дякую кожному з вас за вагомий внесок у розвиток Запорізької області та гармонійне поєднання статусу дбайливого тата та успішного чоловіка! Миру вам, міцного здоров’я і слухняних дітей!, — привітав батьків Віталій Боговін.

Переможці конкурсу були нагороджені дипломами за вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Запорізької області, гармонійне поєднання кращих якостей сім’янина та успішного чоловіка. У Запорізькій області обласний конкурс «Батько року» проводиться в рамках виконання Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки.