image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У Мелітополі відбулася головна екоподія осені — інтерактивна ековиставка “UcanUkraine”

Головна екоподія осені — інтерактивна ековиставка “UcanUkraine”, відбулась у Мелітополі, у парку культури та відпочинку ім. Горького, з 23 по 27 вересня. Місія виставки була  показати 7 ключових екологічних проблем України та надихнути жителів міста на зміни власних звичок на екологічні.

Окрім 7 стендів, які розповідали про найболючіші екологічні проблеми України і всього світу, на виставці також відбулось нагородження представниківмалого бізнесу відзнакою “EcoFriendly 2020”. За результатами конкурсу бізнес отримав мікро-гранти на реалізацію екологічних ініціатив.

Мережа кав’ярень «ZaycevCoffeeFamily»

ЕКОІДЕЯ: Впровадження роздільного збору сміття в мережі кав’ярень «ZaycevCoffeeFamily» (встановлення тубусів для використаних одноразових стаканчиків та контейнерів для пластику). Тепер пити каву тут стане особливим задоволенням — без школи навколишньому середовищу.

«Комп’ютерна академія ШАГ»

ЕКОІДЕЯ: Встановлення велопарковки біля корпусу Академії. Велосипед — серйозний крок до екологічного транспорту в місті.

ПП Калінін Д.А.

ЕКОІДЕЯ: Розміщення на пунктах приймання вторсировиниекостенду про роздільний збір сміття. Залучаємо людей до чистоти і пропагуємо зелені підходи.

Чайна Лавка «Кофеїн»

ЕКОІДЕЯ: Встановлення тубусів для використаних одноразових стаканчиків. Смачна кава з турботою про планету.

Ресторан “Bootlegger”

Встановлення Oxygen з CH2O (формальдегід)— універсальна станція громадського моніторингу якості повітря. Це допоможе мешканцям міста відслідковувати стан повітря цілодобово і планувати свої прогулянки містом безпечно.

Також у перший день був підписаний Меморандуму про співпрацю з громадськими активістами Запорізької та Херсонської областей і бізнесу.

Одним із бонусів виставки стала вікторина, відповіді на питання якої можна було знайти на стендах виставки. За правильні відповіді учасники отримали корисні екоподарунки: бамбукові зубні щітки, олівці, що ростуть та губки з люфи.

Першою переможницею стала нутріціолог Ірина, яка зазначила, що проблема питної води — актуальна, але під силу для вирішення, лише потрібно зробити перший крок.

До виставки також долучились волонтери «People.ua», студенти кафедри Екологічної безпеки та раціонального природокористування Мелітопольского державного педуніверситету, які провели інформаційну кампанію із сортування сміття.