image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вітаємо з присвоєнням почесного звання!

Напередодні Дня працівників освіти почесне звання «Заслужений вчитель України» було присвоєно директору Костянтинівського районного НВО № 1 «Таврія», учителю-методисту вищої категорії, Відміннику освіти України Шабановій Тетяні Сергіївні.

Значення професії педагога важко переоцінити. Учитель – це мудрий наставник, старший друг, невтомний порадник. Саме такою майстринею педагогічної справи є Тетяна Сергіївна, яка своєю невтомною працею щоденно доводить: учитель – це креативна, енергійна, самовіддана людина, котра органічно поєднує в собі риси і вихователя, і психолога.

Значну частину свого життя та любові Тетяна Сергіївна віддала дітям, уміло працюючи над розвитком їхніх здібностей, навчаючи оволодівати духовним багатством та закладаючи підвалини для розвитку на майбутнє. Тому ця нагорода – гідна оцінка високого рівня знань у професії та результатів у роботі. Не одне покоління учнів і колег з повагою і вдячністю цінують працю цього невтомного педагога.

Тетяна Сергіївна – талановитий учитель російської мови та зарубіжної літератури, яка передає глибокі, міцні знання своїм вихованцям, є для них прикладом для наслідування. А учні відповідають улюбленій учительці перемогами на районних та обласних конкурсах, олімпіадах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН.

Крім того, Тетяна Сергіївна – прекрасний і досвідчений організатор учнівського дозвілля. Позакласні виховні заходи, які вона проводить із гімназистами, вчать добру, повазі до старшого покоління, пропагують милосердя, толерантність, ввічливість, допомагають знайти та пізнати себе.

Тетяна Сергіївна – лауреат конкурсів «Золотий фонд села Костянтинівка» та «Золотий фонд Мелітопольського району», переможець обласного конкурсу «Господиня свого краю» в номінації «Жінка – працівник освіти і науки», нагороджена орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня.

Шановна Тетяно Сергіївно, педагогічний, батьківський та учнівський колективи гімназії щиро вітають Вас із присвоєнням почесного звання «Заслужений вчитель України».  Нехай Ваша щоденна самовіддана праця буде легкою і радісною від щедрої любові вихованців та колег, повниться світлою вірою у власні сили, знання і високе призначення на землі – бути Вчителем! Бажаємо успішних творчих злетів Вашої щедрої душі, яка розсіває зерна Розумного, Доброго, Вічного на благодатній педагогічній ниві. Зичимо Вам доброго здоров’я, невичерпної енергії та натхнення, благополуччя, творчої наснаги та нових вагомих досягнень і здобутків.

Ми пишаємося, що маємо такого талановитого керівника та досвідченого наставника, який завжди підтримає, прийде на допомогу та розрадить.

Світлана Фрякіна, голова профспілки Костянтинівського районного НВО № 1 «Таврія»,

Наталія Пічахчі, член профспілки