image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Припинили діяльність нелегального ігрового залу

Ввечері 1 жовтня в Мелітополі відбулась чергова операція поліції з ліквідації нелегального ігрового залу. Цього разу — біля залізничного вокзалу на вул. Гетьмана Сагайдачного. правоохоронці діяли за інформацією небайдужого громадянина,  який повідомив по телефону про порушення законодавства.

За інформацією відділу комунікації поліції Запорізької області, на місце події негайно виїхала група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група відділу поліції. В ході огляду нежитлового приміщення одноповерхової будівлі по вулиці Гетьмана Сагайдачного працівники поліції виявили зал ігрових автоматів, який працював в умовах конспірації, без будь-якої вивіски на будівлі.

Під час візиту правоохоронців в приміщенні знаходився охоронець, жінка-адміністратор та двоє відвідувачів. Поліцейські опитали присутніх та провели невідкладні слідчі дії. Під час огляду приміщення слідчі виявили та вилучили 18 ігрових автоматів, мобільний телефон, відеореєстратор, близько трьох тисяч гривень та робочі записи.

Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст.203-2 (Незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей) Кримінального кодексу України. Наразі правоохоронці проводять заходи щодо встановлення організаторів незаконного бізнесу, яким, згідно з   чинним законодавством, загрожує покарання у вигляді штрафу від 10 до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також вирішується питання щодо притягнення відвідувачів ігрового залу до адміністративної відповідальності за ст. 181 (Азартні ігри, ворожіння в громадських місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«НД»-інформ