image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Для підлітків у конфлікті з законом розпочався курс лекційно-тренінгових занять «Дозвілля зі знаком «+»

12:30 09.10.2020

8 жовтня 2020 року, в рамках проведення соціально-виховної роботи,  сектор ювенальної пробації м. Мелітополя, для підлітків у конфлікті з законом, розпочав курс лекційно-тренінгових занять «Дозвілля зі знаком
«+». Мета даного курсу–підвищення компетентності підлітків у сфері організації власного дозвілля; інформування про види діяльності у вільний час; активізація роздумів про проведення свого дозвілля; формування установок активного проведення часу. Курс триватиме протягом жовтня-листопада 2020 року, включатиме в себе 8 занять, під час яких підлітки спробують на собі різні види корисного дозвілля.

Перше заняття мало назву «Активні ігри» і ми не просто розмовляли про ці ігри, ми пішли і спробували пограти в них. Підтримав нас в цьому Спортивний клуб боротьби «Мелітополь», який завжди з «відкритими обіймами» відкликається на наші пропозиції і підтримує бажання молоді ставати краще. Але спочатку, разом з учасниками групи, розібрали чому нас так приваблює дозвілля, які виді дозвілля бувають та скільки вільного часу має кожен з підлітків щодня. А після теоретичної бази перейшли до практичної, а саме відвідали відкрите тренування  СКБ «Мелітополь» де тренер Владислав Риженков долучив всіх до активних ігор на свіжому повітрі та показав декілька прийомів з вільної боротьби, які стануть у нагоді при потребі у самообороні.

Баскетбол, футбол, волейбол, фрісбі, теніс, пейнтбол, бадмінтон – це види активних ігор в які можна грати як на свіжому повітрі, так і в приміщенні. Спритність, робота в команді, підтримка одне одного, спілкування з однолітками, підтримка свого фізичного стану все це Ви можете отримати проводячи свій вільний час за грою-активністю.

Велика вдячність за співпрацю СКБ «Мелітополь», які вже не вперше долучаються до роботи  з підлітками у конфлікті з законом, тим самим будуючи безпечне суспільство у майбутньому.

 

Психолог сектору

Наталія МУСІЄНКО