image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Підлітки у конфлікті з законом перевіряли користь від занять спортом на собі

16:53 23.10.2020

21 жовтня 2020 року в рамках курсу лекційно-тренінгових занять «Дозвілля зі знаком  «+», підлітки у конфлікті з законом відвідали майстер – клас з самозахисту. Заняття пройшло на базі спортивного клубу єдиноборств «Єдність». Мета заняття – залучення до систематичних занять фізкультурою та спортом, формування здорового способу життя, популяризація активних форм корисного дозвілля.

Заняття мало назву «Спорт для душі та тіла», в рамках вищезазначеного курсу підлітки на собі перевіряють користь від різних форм проведення дозвілля. Так до себе на майстер – клас нас запросив СКЄ «Єдність», в особі директора клубу Євгена Прядко. Євген є тренером-викладачем з українського рукопашного бою «Спас», тайландського боксу, кікбоксингу та змішаних єдиноборств. Підлітки на годину занурились у світ спорту, адреналіну, прокачки себе та відчули, що в житті не все дається просто, якщо хочеш чогось досягти – працюй. Тренер провів розминку, показав декілька прийомів самозахисту, потім всі охочі поспарінгувались, а наприкінці зустрічі всіх пригостили гарячим чаєм зі смаколиками та за невимушеною бесідою підлітки поділилися своїми враженнями та планами.

Хочемо виразити велику подяку СКЄ «Єдність» за те, що є небайдужими до доль підростаючого покоління. І маємо надію, що Ваш слоган: «Наша мета тренувати ТІЛО, РОЗУМ, СЕРЦЕ для досягнення вищого рівня за межами тренувальної зали», знайде відгук у серцях наших підлітків і заохотить їх до дій у бік розвитку та  самовдосконалення.

 

Психолог сектору

Наталія МУСІЄНКО