image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Розпочали роботу поліцейські офіцери громади

Відбулася перша зустріч новопризначених офіцерів громади з головами ОТГ Запорізької області. Напередодні вони отримали формений одяг, планшетні комп’ютери, бодікамери, відеореєстратори авто, дискові жезли та іншу професійну техніку, яка допоможе їм у виконанні своїх обов’язків.

30 жовтня до роботи приступили 30 офіцерів, які обслуговують 23 об’єднані територіальні громади Запорізької області. Як повідомляють інтернет-ресурси, в Мирненській ОТГ працюватиме Євген Боровик, в Семенівській ОТГ — Віктор Лапін.

Всі новопризначені офіцери успішно закінчили навчання у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Три місяці вони проходили серйозну фахову підготовку і отримали свідоцтво про закінчення курсів спеціалізації дільничних офіцерів поліції та надання домедичної допомоги.

Кожна громада отримала офіцера поліції, який буде доступний для населення 24/7 та постійно перебуватиме поруч з її мешканцями.

Як розповідають голови громад, керiвництво ОТГ щодня стикається з тисячами питань, які не в змозі вирішити без участі поліцейського офіцера. До того ж, є попит на поліцейських, які були б вихідцями саме з цієї громади, проживали та працювали безпосередньо на її території.

Національна поліція забезпечила поліцейських форменим одягом, планшетними комп’ютерами, бодікамерами, відеореєстраторами авто, дисковими жезлами та іншими необхідними засобами для ефективного налагодження роботи у громадах. На черзі — виділення службового автотранспорту, який найближчим часом отримають поліцейські офіцери громади.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Павло Карабута представив поліцейських в трьох громадах Запорізького району. Він подякував головам громад за співпрацю, проведені ремонтні роботи в робочих кабінетах офіцерів. Офіцер побажав колегам успіхів у роботі, взаєморозуміння та підтримки від людей.

Фото надане відділом комунікації поліції Запорізької області