image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Міського голову обрано в першому турі

3 листопада на сайті Мелітопольської міської ради розмістили офіційні результати виборів на пост Мелітопольського міського голови. В першому турі очільником міста обрано Івана Федорова, за якого віддали голоси майже 60% містян, що взяли участь у голосуванні. Другий тур не потрібен, оскільки переможець набрав більше половини голосів.

У списки виборців на дільницях було включено 113 тис. 722 людини. Але явка на цих виборах виявилася дуже низькою. У голосуванні взяло участь всього 35 тис. 273 виборці. 705 бюлетенів при підрахунку голосів були визнані недійсними. Тому при визначенні результатів враховувалися 34 тис. 568 голосів. Павло Маслов, який опинився на другому місці, отримав трохи більше 16 % голосів.

По виборах до Мелітопольської міської ради більшість голосів отримала ПП «Команда Сергія Мінька». Виборці також віддали свої голоси за ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» і наступна в списку лідерів — ПП «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК». Інтереси громади міста також будуть представляти ПП “ЗА МАЙБУТНЄ” і ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

Також, як і на виборах районної ради, зараз в місті виборча комісія веде реєстрацію новообраних депутатів і уточнює списки депутатів міськради.