image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Органи влади – на електронному зв’язку

На період запровадження карантинних обмежень нагадуємо про можливості електронного зв’язку

Наразі, згідно з Постановою Кабінету Міністрів, на всій території України подовжено карантин до 31 грудня 2020 року, а від 26 жовтня в Запорізькій області діє помаранчевий рівень епідеміологічної небезпеки.

На час дії карантину всі державні установи переходять на приймання громадян та звернень у дистанційному режимі. З метою запобігання поширенню випадків гострої респіраторної хвороби COVID -19, згідно з розпорядженням голови обласної ради, у виконавчому апараті Запорізької обласної ради також запроваджено низку обмежень.

До Запорізької обласної ради громадяни можуть надсилати звернення на  поштову адресу м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164,  на електронну адресу обласної ради zor@zor.gov.ua.

Звертаємо увагу також на те, що  обласний контактний центр Запорізької обласної ради відновив цілодобовий режим роботи обласної гарячої телефонної лінії для звернень громадян.

За номером 0 800 503 508 можна також отримати офіційну інформацію щодо епідеміологічної ситуації в регіоні.

Якщо у вас є запитання щодо COVID-19:

Телефон гарячої лінії Міністерства охорони здоров’я  0 800 505 201

Центр громадського здоров’я  0 800 505 840

Единий колл-центр: 8 800 2000 112

Пам’ятайте про основні заходи безпеки: обмежити контакти, уникати місць скупчення людей, дотримуватися соціальної дистанції та використовувати маску й антисептичні засоби. Бережіть здоров’я своє та близьких!

За інформацією відділу комунікацій Запорізької обласної ради