image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Служба зайнятості: 30 років співпраці з роботодавцями та допомоги клієнтам

У першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери України. Цього ж року у грудні Державна служба зайнятості відзначатиме своє 30-річчя.З нагоди цих дат Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості фіксує певні результати роботи.

За роки існування служба зайнятості змінювалася, модернізувалася, розширювала коло своїх послуг. Кар’єрні радники, консультанти роботодавця, сектор рекрутингу, тренінги та вебінари, онлайн-платформи з профнавчання та проходження професійного тестування – все, що було створено, націлене на допомогу та сприяння клієнтам у професійному самовизначенні, пошуку роботи, а для роботодавців – у якісному та швидкому підборі кадрів.

За період роботи Мелітопольського міського та районного центрів зайнятості (об’єднання відбулося у жовтні 2018 року) послугами служби зайнятості скористалися майже 200 тис. осіб, було працевлаштовано 70 тис. осіб, у т.ч. з наданням дотації роботодавцю – 722 людини, шляхом компенсації єдиного внеску працедавцю – 512 осіб, шляхом надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності – близько 2 тис. осіб, пройшли професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації – 14,4 тис. чоловік; ваучер для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці отримали 274 людини, взяли участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру – більше 22 тис. громадян.

За останні роки служба зайнятості активно впроваджує електронні сервіси з надання соціальних послуг як шукачам, так і роботодавцям. «Електронний кабінет безробітного», «Електронний кабінет роботодавця», «Електронна черга» — сучасні інформаційно-комунікаційні ресурси, які дозволяють оперативно реагувати на запити клієнтів і працедавців.

Головна ж мета роботи служби зайнятості залишається актуальною і на сьогодні – сприяння у вирішенні питань зайнятості населення.