image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Творчість, як спосіб проведення вільного часу

13:40 19.11.2020

18 листопада 2020 року, на базі сектору ювенальної пробації м. Мелітополя, для підлітків у конфлікті з законом, продовжився курс лекційно-тренінгових занять «Дозвілля зі знаком «+», заняття сьоме мало назву «Творчість – ковток свіжого повітря». Мета заняття – сформувати уявлення про креативність, її роль у житті людини; допомогти кожному учаснику тренінгу усвідомити креативність у собі і необхідність її розвитку, а також самоаналіз через творчість. До сектору пробації завітала Єлизавета Кірчева, психологиня, арт-терапевт, гештальт-консультант, творець авторського курсу «Основи психологічної грамотності», розробник авторської колоди МАК-карт «Відносини в ритмі танго», автор терапевтичних казок, талановита починаюча художниця.

На початку кожен учасник розповів про своє дитяче знайомство з творчістю. Виявилось, що майже всі підлітки мали досвід у малюванні, рукоділлі, танцях, вишивання бісером та співах. Знайомились ми, обираючи баночку з фарбою і розповідаючи про свій настрій при виборі того чи іншого кольору. А потім була творчість у повному її обсязі, хлопці та дівчата малювали себе через якийсь образ та наповнювали свої картини своїми найнеріальнішими та божевільними мріями. Атмосфера була таємничо-космічна, наша гостя увімкнула спокійну мелодію і всі учасники творили «свої шедеври» повністю занурившись у власний, внутрішній світ. Завершальним етапом роботи був «погляд зі сторони», де кожен з підлітків отримав зворотній зв’язок з приводу почуттів та емоцій, які викликає дана робота.

Хочеться подякувати Єлизаветі Кірчевій за те що одразу відгукнулась на наше прохання провести майстер-клас на повному ентузіазмі, за її чуйність, небайдужість та індивідуальний підхід і цікавість до кожного з наших клієнтів.

Психолог сектору ювенальної

пробації м. Мелітополя Мусієнко Н.Ю.