image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В нагороду — зустріч зі славетним шеф-кухарем

В лютому 2020 року колектив Вознесенської ЗШ I-III ступенів у рамках конкурсу від програми «Healthy schools» брав участь в оновленні інтер’єру їдальні та зміні меню харчування за «Збірником рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах», автором якого є Євген Клопотенко. Спільними зусиллями наша школа отримала перемогу в конкурсі.

Головним призом був приїзд до навчального закладу шеф-кухаря, українського кулінарного експерта, переможця майстер-шеф Євгена Клопотенка. В умовах карантину зустріч не скасували, а лише змінили формат проведення. 17 листопада відбулась онлайн конференція в Zoom, на яку були запрошені представники 5-11 класів. Майстер кулінарної справи Євген Клопотенко доброзичливо, з відкритою душею розповідав про своє життя, подорожі, захоплення, ресторанний бізнес, участь в телевізійних шоу. Учні мали можливість ставити запитання, які їх цікавили. Присутнім приємно було отримати диплом переможців конкурсу та сувенірну продукцію з автографами від шеф-кухаря.

Євген як автор популярного в Україні кулінарного сайту klopotenko.com., відкрив учням деякі секрети приготування страв кухонь різних національностей. В дружній бесіді час сплинув швидко. Наприкінці зустрічі учні подякували і подарували авторські вірші, присвячені Євгену Клопотенку,  за що отримали від нього безмежну вдячність.

Алла Ткачук, педагог-організатор

Вознесенської ЗШ I-III ступенів