image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вознесенська ЗОШ I-III ступенів набрала максимальну кількість балів за 2-ий тиждень Спорт челенджу від Healthy Schools

Ось уже третій тиждень 446 шкіл з усієї України беруть участь у Спорт челенджі в рамках програми «HealthySchools: заради здорових і радісних школярів». Метою програми є популяризація здорового способу життя, раціонального харчування серед учнів та концепції «здорового дизайну» рекреацій та приміщень, де перебувають і харчуються діти.

Програма передбачає проведення трьох челенджів, перший з яких – Спорт челендж, що  триває 4 тижні: з 16 листопада до 16 грудня. Після нього на основі звітів шкіл буде обрано п’ятьох переможців. Таким чином, протягом року у Програмі буде 15 переможців. Найактивніші заклади-учасники проекту отримають гранти на закупівлю обладнання для STEM-лабораторій.

Кожного тижня школа-учасниця може набрати максимум 50 балів. Школи пройшли екватор Спорт челенджу, тож організатори підбили підсумки за двома тижнями — “Фанова руханка” і “Спорт родиною”.

За перший тиждень — “Фанова руханка” — максимальну кількість балів вдалось набрати Шепетівському НВК №1 у складі: «ЗОШ І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського» Хмельницької області.

За результатами другого тижня максимальні 50 балів отримали 4 навчальні заклади:

  1. Вознесенська ЗОШ I-III ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області
  2. Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Краматорської міської ради Донецької області
  3. Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Олександрівської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області
  4. Шепетівський НВК №1 у складі: «ЗОШ І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського» Хмельницької області

Заступниця директора з навчально-виховної роботи Вознесенської ЗОШ I-III ступенів — Левадна Вікторія Олександрівна — так відгукується про участь у Спорт челенджі від HealthySchools:

«Вже третій рік поспіль наша школа бере участь у проекті «HealthySchools» і протягом двох років ми потрапляємо до фіналу. І  не вперше ми долучаємося до челенжду «Спорт родиною». На сьогоднішній день, в час пандемії, як ніколи актуально берегти своє здоров’я. 

Це усвідомлюють майже всі. Тому не тільки вчителі, а й батьки зацікавлені в руховій активності своїх дітей. Наші батьки завжди йдуть назустріч шкільній спільноті, підтримують цікаві, нові, нестандартні форми проведення різноманітних заходів, самі також стають ініціаторами їх проведення.  

На цьому тижні нам вдалося досягти максимальної активності і залучити максимальну кількість учасників. Нам вдається залучати все більше і більше учасників, оскільки самі вчителі своїм прикладом надихають на участь у спортивних челенджах: разом із учнями стрибають на скакалці, крутять обручі, беруть участь у руханках, проводять сімейні активності. 

Після завершення спорт-челенджу наша команда не збирається сидіти на місці, адже вже сформована дуже класна звичка – завжди бути в русі, йти вперед заради здорових і радісних школярів».