image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Тестування на коронавірус — на новому обладнанні

З 21 грудня в Мелітополі розпочинається тестування методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) на виявлення РНК коронавірусу SARS-CoV-2 у Центрі лікувально-діагностичної та лабораторної медичної допомоги.

Дослідження буде проводитися на новому сучасному, повністю автоматичному обладнанні.

Відбір біологічного матеріалу здійснюється:

з понеділка по п’ятницю з 12.00 до 14.00 у приміщенні амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №3 Центру первинної медико-санітарної допомоги №2 за адресою:

м. Мелітополь, проспект Богдана Хмельницького, 46, І поверх, кабінет № 15 за попереднім записом;

у суботу-неділю з 7.00 до 9.00 за адресою: м. Мелітополь, вул. Івана Алексєєва, 7 («зелена» поліклініка), ІІІ поверх, кабінет №307 за попереднім записом.

Попередній запис на забір біологічного матеріалу здійснюється за телефоном: 096-041-50-50 з 8.00 до 16.00 (з понеділка по п’ятницю).

Для здачі аналізу пацієнтам не обов’язково мати направлення від лікаря, проте обов’язково необхідно мати паспорт (для коректного заповнення результату проведеного дослідження). Для отримання довідки про результати досліджень англійською мовою (для виїзду за кордон) необхідно надати копію закордонного паспорта.

Дослідження здається натщесерце!

За 3-4 години до взяття мазків не чистити зуби, не полоскати рот/горло, не використовувати жувальну гумку і не курити.

За 6 годин до дослідження не використовувати лікарські засоби для зрошення ротоглотки і препарати для розсмоктування, не закапувати краплі і не промивати ніс.

Вартість аналізу становить 600 грн.

Видача результату аналізу наступного дня за днем забору до 16.00.

Центр лікувально-діагностичної та лабораторної медичної допомоги пройшов верифікацію у Центрі громадського здоров’я МОЗ України і може вносити результати досліджень (за замовленням осіб, які пройшли тестування на наявність РНК коронавірусу SARS-CoV-2) до додатку «Дій вдома» для припинення самоізоляції.