image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Профілактична робота щодо попередження кіберзлочинності серед учнівської молоді м. Мелітополя

22.01.2021 року психолог сектору ювенальної пробації м. Мелітополя, Мусієнко Наталія, провів другу ZOOM-конференцію «Профілактика кіберзлочинності», в рамках проекту «Я не для продажу», для учнівської молоді міста Мелітополя, а саме для студентів 1 курсу «Операторів комп’ютерного набору», Мелітопольського багатопрофільного центру професійно – технічної освіти.

 Метою заняття було підвищення рівня обізнаності учнівської молоді Запорізької області щодо існуючих небезпек та ризиків стосовно кіберзлочинності та експлуатації дітей у цифровому просторі.

У заході прийняли участь 22 підлітка від 15 до 16 років. Заняття складалася зі знайомства, введення правил, інтерактивної вправи «Обирай вірне поняття», роботи з історіями Дарини та Софії по сесійних залах, визначення алгоритму звернень при киберзлочинах та перегляду відеоролику «Насильство над дітьми. Кібергрумінг».

Всі учасники конференції були активними, задавали багато питань, розповідали власні історії або історії своїх друзів, дещо знали з даної теми, але кожен з них говорив про те, що це СТРАШНО! Так, насправді тема не легка і дещо табуйована, але чим більше ми будемо розповідати про ризики у інтернеті, тим менше дітей потраплять на гачок зловмисників.

#ЯНЕДЛЯПРОДАЖУ – долучайся до профілактичної роботи з даної теми, розповідай свою історію, або звертайся за консультативною допомогою до Запорізького обласного благодійного фонду «Посмішка дитини».

Психолог сектору

Наталія МУСІЄНКО