image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Співпраця у дії

«Співпраця у дії» — саме під таким гаслом пройшли два дні Мелітопольського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області. Так 6 та 7 квітня 2021 року, на базі Мелітопольського МРВ ФДУ «Центр пробації», для суб’єктів пробації було проведено ряд заходів спільно з волонтером пробації та представниками БО «Все можливо». Мета даних зустрічей – зменшення темпів поширення ВІЛ, шляхом інформування щодо ВІЛ, ІПСШ  та добровільного тестування на ВІЛ; аналіз свого оточення та визначення його впливу на особистість; нормалізація психічних станів.

6 квітня 2021 року до Мелітополького відділу пробації завітав психолог БО «Все можливо» Ілона Серебрякова, яка не відмовила і залюбки провела психологічну консультацію з клієнтом пробації.

7 квітня 2021 року волонтер пробації, Тимофєєв Денис, в рамках соціально-виховної роботи провів ряд бесід «Позитивне соціальне оточення та його вплив на особистість». В форматі «рівний-рівному» Денис намагався донести інформацію, що люди, якими ми себе оточуємо мають величезний вплив на наше життя і якщо ми хочемо змінити щось у своєму житті, то треба оточити себе людьми, які теж прагнуть змін.

Ще 7 квітня 2021 року представник БО «Все можливо», Алфімова Олена, провела ряд інформативних бесід щодо попередження захворювання на ВІЛ, а також здійснила добровільне консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію.

Хочеться подякувати БО «Все можливо» за співпрацю, тому як робота, що сприяє розвитку навичок відповідальної поведінки є дуже актуальною у роботі пробації.

 

Психолог Мелітопольського

МРВ ФДУ «Центр пробації»

у Запорізькій області                                                                   Наталія МУСІЄНКО