image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Дитяча бібліотека «Мальвіна» отримала «бібліотечний Оскар» та міжнародний сертифікат

8 квітня в Центральній дитячій бібліотеці відбулось урочисте нагородження організаторів та учасників проекту «Відеошкола малювання: діти вчать дітей», який став переможцем 14-ї міжнародної премії «EIFL PUBLIC LIBRARY INNOVATOIN AWARD».

Школу малювання у дитячій бібліотеці «Мальвіна» було організовано наприкінці 2019 року разом з учителем образотворчого мистецтва вищої категорії Володимиром Антонюком.

Однак у березні 2020 року успішний проект опинився під загрозою закриття в період першої хвилі пандемії COVID-19. Саме тоді народилась ідея трансформувати школу та дати їй друге життя в онлайн-форматі Школа малювання студія «Веселка». Особливістю цієї школи стало те, що відеоуроки малювання стали вести діти-художники — вихованці Володимира Івановича.

Щоб довести світу, що пандемія не може стати на заваді творчості та навчанню, дитяча бібліотека взяла участь у міжнародному конкурсі серед публічних бібліотек світу і здобула визнання за межами України серед 24 країн у номінації «Відповідь на COVID-19».

Премію в розмірі 1500 доларів буде витрачено на забезпечення комфортних умов перебування дітей у бібліотеці: закупівлю спліт-системи, кольорового принтера, комп’ютера. Частину коштів вже витрачено на придбання мольбертів для Школи малювання та на подарункові набори для малювання кожному юному викладачеві відеошколи.

«Бібліотечний Оскар» та міжнародний сертифікат були вручені завідувачці Центральної дитячої бібліотеки Юлії Долинській та вчителю образотворчого мистецтва ЗОШ №22 Володимиру Антонюку директором Централізованої бібліотечної системи Інною Єфименко.

Свої подарунки та грамоти отримали і юні викладачі відеошколи малювання: Марк Захарян, Діана Корпусова, Анастасія Кураш, Аліна Юрченко, Тетяна Яковенко, Марина і Ганна Сурядні.

Музичні номери дарували учасники студії вокального мистецтва «Домінанта» (керівник Світлана Назіна).