image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Всеукраїнський ГЦ «Волонтер» долучився до розвитку діяльності волонтерів пробації у м. Мелітополі

21 квітня 2021 року до Мелітопольського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Запорізькій області надійшли посібники для підготовки менеджерів волонтерських програм «Менеджер волонтерських програм» від всеукраїнського громадського центру «Волонтер».

Це ще один крок у напрямку становлення діяльності волонтерів пробації у м. Мелітополя.

Основним завданням волонтерів пробації є сприяння уповноваженому органу з питань пробації у здійсненні нагляду за суб’єктами пробації та проведенні з ними соціально-виховної роботи. Робота з волонтерами пробації здійснюється відповідно до Положення про організацію діяльності волонтерів пробації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 17.01.2017 № 98/5, Закону України «Про волонтерську діяльність» , Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.

Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» працює на цьому терені вже понад 20 років, за цей час створили та реалізували безліч навчальних та просвітницько-профілактичних тренінгів для підлітків та молоді з розвитку необхідних життєвих навичок та профілактики негативних соціальних явищ; навчили більше 7000 спеціалістів; розробили цікаві просвітницько-профілактичні ігри та створили Платформу неформальної освіти «Cтудія Розвитку». Основна місія центру полягає у розвитку та популяризації волонтерського руху як однієї з найбільш ефективних форм роботи з молоддю.

Пробація Мелітополя активно користується у своїй діяльності здобутками ВГЦ «Волонтер», а саме: настільної грою «Крок за кроком», програмою індивідуальних занять «Життєві навички», програмою профілактики конфліктів та правопорушень для учнівської молоді «Будуємо майбутнє разом», а також універсальною програмою для проведення профілактичних занять у навчальних закладах «Школа і поліція».

Хочеться подякувати ВГЦ «Волонтер» за їх роботу на цьому не простому волонтерському шляху та запросити тих, хто хоче залучитися до рядів волонтерів пробації.

Якщо тобі вже є 18 років, ти маєш позитивний настрій, стресостійкість, добре розвинені комунікативні навички, націленість допомагати у вирішені соціальних питань, хочеш зробити наше місто безпечнішим, приходь до офісу пробації за адресою: м. Мелітополь, вул. О. Невського, 35

Психолог Мелітопольського

МРВ ФДУ «Центр пробації»

у Запорізькій області Наталія МУСІЄНКО