image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Терпіння дочекалося на швидкісний інтернет

Ще два населені пункти Запорізької області – місто Молочанськ (Пологівський район) та село Терпіння (Мелітопольський район) забезпечено швидкісним та надійним інтернетом. Для цього Укртелеком проклав десятки кілометрів оптичного кабелю. Нова оптична інфраструктура дозволяє  мешканцям користуватися швидким інтернетом для будь-яких своїх потреб: навчання, відпочинку, роботи, спілкування.

Окрім згаданих населених пунктів, проєкти щодо заміни старих мідних інтернет-кабелів на волоконно-оптичні реалізують ще у кількох містах області. Якщо порівняти мідний дріт та оптоволокно, то останнє має у сотні разів більшу пропускну здатність та забезпечує стабільний інтернет завдяки стійкості до погодних умов та радіоперешкод. Для користувачів різниця полягатиме у тому, що Якщо порівняти мідний дріт та оптоволокно, то останнє має у рази більшу пропускну здатність та забезпечує стабільний інтернет.

Загалом у Запорізькій області майже 100 населених пунктів  мають доступ до інтернету від Укртелекому. Півсотні з них – оптичний, що дозволяє користуватися онлайн-сервісами та послугами різного рівня, надійно з точки зору доступу до інтернету, навчатися та працювати у віддаленому форматі.