image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Клієнти пробації отримали ряд соціальних послуг

 

Клієнти пробації отримали ряд соціальних послуг в програмі

 «Закупівля соціальних послуг профілактики для осіб, які перебувають в місцях позбавлення волі, звільнених з місць позбавлення волі, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнених від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково»

         На протязі III кварталу 2021 року деякі клієнти пробації стали учасниками місцевої програми   «Закупівля соціальних послуг профілактики для осіб, які перебувають в місцях позбавлення волі, звільнених з місць позбавлення волі, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнених від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково», яка реалізовувалась відповідно до Державного стандарту соціальної послуги профілактики за Наказом від 10.09.2015 № 912.

Дану програму на території м. Мелітополя реалізовувала БО «БФ «Все можливо». В рамках договору про закупівлю соціальних послуг між Управління Соціального Захисту Населення та Благодійна організація «Благодійний фонд «Все можливо» послуги профілактики отримали споживачі ін’єкційних наркотиків, учасники програми ЗПТ, звільнені з місць позбавлення волі, клієнти пробації та інші представники уразливих груп. Сума договору складала 49908,75грн. Послуги отримали 75 осіб, з них 19 були суб’єктами пробації. Мінімальний пакет послуги складався: з консультації;  з обміном та розповсюдженням шприців; розповсюдженням спиртових серветок, презервативів та лубрікантів. Основною метою даної програми було формування знань та навичок щодо подолання факторів, які сприяють виникненню складних життєвих обставин та мотивування до змін способу життя та ризикованої поведінки.

Проведення адвокаційної компанії на здійснення закупки соціальних послуг було здійснено в рамках проекту «Сприяння в прийнятті регіональної Програми розвитку громадського здоров’я в Мелітопольській ОТГ та забезпечення отримання повного пакету профілактичних послуг людям, які вживають наркотики ін’єкційно та пацієнтів замісної підтримувальної терапії з місцевих бюджетів», який впроваджується за фінансування Міжнародного фонду «Відродження»

 

Психолог Мелітопольського районного

відділу №1 ФДУ «Центр пробації»

у Запорізькій області                                   Наталія МУСІЄНКО