image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Батьківщина» вимагає від Верховної Ради негайного ухвалення двох тарифних законів

Заплановане на осінь підвищення тарифів удвічі є сучасним геноцидом, який влада свідомо чинить відносно української нації. Парламенту треба негайно ухвалити розроблені «Батьківщиною» тарифні закони, які зможуть виправити ситуацію.

 Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час свого виступу з парламентської трибуни. За її словами, разом із підвищенням цін на комірне стрімко скорочуються субсидії.

«Якщо раніше субсидії отримували сім мільйонів господарств, то зараз – лише два із половиною. Це означає, що у людей забрали субсидії, а тепло буде коштувати в півтора раза дорожче. Це не просто знищення українців, це реальне доведення їх до  стану, коли вони не можуть годувати своїх дітей. І це владою ігнорується», – наголосила Тимошенко. Вона закликала депутатів об’єднатися й не допустити енергетичного колапсу, який позначиться на житті кожної української родини. Зокрема, негайно ухвалити законопроєкт №4680, який скеровує на потреби населення газ вітчизняного видобутку, що дозволить суттєво знизити тарифи для людей та підтримати законопроєкт №6011 за яким отримані від МВФ кошти підуть на збільшення субсидій та дотації бюджетній сфері.