image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Підробив медичну довідку про одужання

Місцевий підприємець за допомогою копіювальної техніки та спеціальних комп’ютерних програм виготовив медичну довідку про своє одужання.

 За основу підробки взяв справжній медичний документ, виданий іншій людині. Фігуранту може загрожувати до двох років обмеження волі.

 15 листопада в смт Приазовське дільничні офіцери поліції під час проведення рейду щодо дотримання суб’єктами господарювання карантинних вимог, виявили медичну довідку, яка має ознаки підробки. У дільничного офіцера поліції виникли сумніви щодо справжності наданого документа.

Співробітник поліції телефоном зв’язався з лікаркою, за підписом і печаткою якої була надана довідка. Остання повідомила, що вищезазначеній особі-підприємцю вона довідку не видавала.

Медичну довідку з ознаками підробки направлено на дослідження до Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Слідчо-оперативною групою з місця події вилучені речові докази. Роботу фотоательє, в якому працював  місцевий 38-річний підприємець, припинено.

За інформацією відділу комунікації поліції Запорізької області, за цим фактом дізнавач вніс відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 358 (Підробка документів, їх збут, використання підроблених документів) Кримінального кодексу України. Санкція інкримінованої статті передбачає штраф до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.