image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Центральний парк перетворять на урбан-парк

16:27 17.11.2021

12 листопада обласна рада ухвалила рішення про виділення 294 тис. гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації щодо урбан-парків. 

Втілення цих проектів планується у трьох містах регіону — Запоріжжі, Бердянську та Мелітополі.

В середині вересня такий парк відкрився у столиці — це перша частина масштабного та сучасного спортивного кластеру на території «Експоцентру України» в Києві. Створити такі спортивні майданчики планують за два роки майже у всіх містах обласного значення. Цей проект реалізується в межах програм «Велике будівництво» і «Здорова Україна».

Урбан-парк — це парк, в якому будуть зібрані всі майданчики для вуличних культур в одному місці (брейкданс, паркур, скейт і bmx парк, воркаут і баскетбольний майданчик, а також локації для інших видів вуличних культур).

У Мелітополі, як повідомляється на сайті Запорізької облради, урбан-парк розташовуватиметься в центрі міста, на території парку відпочинку та складатиметься з двох частин, а саме перша — у східній частині біля стадіону «Спартак» ім. Олега Олексенка, а друга — у південній частині біля житлових будинків №4 та 6 на вулиці Шмідта.

Перші кроки в цьому напрямку вже зроблені. З боку проспекту Б. Хмельницького почали зводити скейт-парк, а на день спорту було відкрито спортивний майданчик з табличкою з QR-кодом, новими тренажерами та снарядами.

Появу ще 12 нових майданчиків для занять спортом в мікрорайонах Мелітополя анонсував на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Іван Федоров. Також він підкреслив, що відбудеться це завдяки державній програмі «Здорова Україна» за ініціативою Президента України. Проект буде реалізовано за кошти державного бюджету (90 %), співфінансування з місцевого бюджету складе 10 %.  А також вже у грудні до новорічних свят планується урочисте відкриття льодової арени.