image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Лісівники запрошують сіяти жолуді

Всеукраїнська екологічна акція «Створюємо ліси разом» триватиме до 30 листопада.

 Користуючись цим, лісівники  Старо-Бердянського лісництва ДП «Мелітопольське лісове господарство» планують посіяти жолуді дуба 2100 кг на площі 30 га.

— Здорові діти і зелена країна — це майбутнє країни. Тому було прийнято рішення об’єднати дві корисні справи: висадку дерев і допомогу онкохворим дітям, — повідомляє прес-служба державного підприємства  «Мелітопольське лісове господарство». — На 16 листопада вже висіяно жолудя дуба 1050 кг на площі 15 га. До 19 листопада лісівники Старо-Бердянського лісництва планують посіяти весь жолудь.

Мета цієї акції не тільки озеленити нашу країну, а й допомогти онкохворим дітям. Саме тому всі гроші в рамках благодійної акції будуть напряму перераховуватися у фонд «Таблеточки». Лісівники висаджують дерева безкоштовно. Усі кошти, отримані від фізичних осіб,  ідуть на користь підопічних фонду «Таблеточки», який вже 10 років допомагає онкохворим дітям долати рак. Внесок бажаючих у розмірі 50 гривень — це одне висаджене дерево. Таким чином вже зібрано для благодійного фонду 62 700 грн. Для участі потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в акції «Створюємо ліси разом» спеціальний сайт https://zelenakraina.gov.ua/, де кожна людина зможе взяти участь у садінні лісу.