image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Авіатори завжди вірні бойовим традиціям

13:39 24.11.2021

22 листопада у мелітопольських авіаторів було свято. В цей день бригада транспортної авіації, яка базується у нашому місті з 1959 року, відзначає 80-річчя з дня формування полку, бойовий шлях якого розпочався у Другій світовій війні. Водночас особовий склад святкує і 30-у річницю існування у незалежній Україні.
Крилаті воїни стоять на варті мирного неба України, допомагають і рятують людей у всіх найнебезпечніших точках Землі. Про мелітопольські екіпажі, де б вони не були — на виконанні завдань країни або міжнародних виставках, завжди найбільш позитивні відгуки про їх професіоналізм, відповідальність і майстерність.

Гучно відзначати ювілей у частині не планували, командир привітав особовий склад, згадали ветеранів і вшанували пам’ять загиблих друзів-військовослужбовців, хто віддав життя при виконанні бойових завдань.

Відвідав воїнську частину у її День народження, щоб привітати ювілярів від Мелітопольського виконкому та міської ради, заступник Мелітопольського міського голови Михайло Семікін.
За успіх у бойовій підготовці, високу професійну майстерність, сумлінне виконання конституційного обов’язку із захисту України, її незалежності і територіальної цілісності та з нагоди відзначення 30-ї річниці з дня формування військової частини, медалями «За службу в Україні» були нагороджені командир військової частини полковник Дмитро Мимриков, заступник командира батальйону зв’язку та радіотехнічного забезпечення майор Андрій Павлій, відповідальний виконавець відділення персоналу старший солдат Світлана Патяка, начальник фінансового відділу, головний бухгалтер Святослав Каленик, лікар військової частини Валерій Дирін.

Редакція Мелітопольської міськрайонної газети «Новий день» і сайту Мелітополь.Сіті приєднується до всіх привітань і вкотре наголошує, що пишаємося військовослужбовцями 25-ї бригади військової частина А3840 і дякуємо їм за їх працю, за мирне небо, за героїзм, професіоналізм та мужність.