image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ліквідували пожежу на четвертому поверсі

21 листопада мешканцям 9-поверхового будинку на вул. Брів-ла-Гайард довелося пережити тривожну ніч. В одній з квартир будинку на 4-му поверсі горів балкон, домашні речі та побутова техніка. Вогонь розповсюдився на балкон домоволодіння на 5-му поверсі.

Ліквідація надзвичайної події вогнеборцями відбувалася одночасно у двох напрямках: гасіння пожежі та порятунок людей. Рятувальники у ході оперативної розвідки повідомили мешканців будинку про пожежу, яка виникла у їхньому під’їзді, для того, щоб запобігти травмуванню, особливо, яке пов’язане з ризиком отруєння чадним газом у задимленому приміщенні. 20 мешканців квартир покинули потенційний осередок небезпеки і вийшли на вулицю.

О пів на третю, через півгодини після звернення до рятувальників, пожежа була повністю ліквідована. Через сильне задимлення вогнеборці працювали в апаратах на стисненому повітрі. Внаслідок пожежі ніхто не постраждав.

Причина загоряння наразі встановлюється. На місці надзвичайної події здійснювали роботу: співробітники ДСНС, Національної поліції, екстреної медичної допомоги, ПАТ «Мелітопольгаз».

Від ГУ ДСНС залучалося 3 одиниці техніки, 12 чоловік особового складу.