image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Поліцейські долучились до всеукраїнської акції «Здай кров – врятуй життя!»

18 листопада співробітники Мелітопольського районного управління поліції долучились до всеукраїнської акції «Здай кров – врятуй життя!» та прийшли на станцію переливання крові для того, щоб поповнити банк донорської крові для надання екстреної допомоги пацієнтам лікувальних закладів.

Реформи торкнулись методики отримання лікарнями необхідної крові для допомоги своїм пацієнтам. Тепер лікарні Мелітополя мають укладати договір із КНП «Запорізький обласний центр служби крові», структурним підрозділом якого є Мелітопольська станція переливання крові, та платити за кров. Раніше надавалась необхідна кількість донорів.

Передбачається, що медустанови платитимуть за кров станції грошима Нацслужби здоров’я (НСЗУ), з якою укладено контракти на обслуговування, а пацієнти отримуватимуть її безплатно. Але чи буде це втілено найближчим часом і чи не треба буде рідним хворих розраховуватися за донорську кров, покаже час.

На місцевому ТБ міський голова Іван Федоров під час прямого ефіру коментував ситуацію з донорством крові у місті та обіцяв, що незабаром відділ охорони здоров’я розробить програму донорства, яка дозволить якісно наповнювати банк крові та її компонентів.

Мелітопольська станція переливання крові приймає охочих здати кров з понеділка по четвер з 8 до 12 години без попереднього запису.

Слід відзначити, що кров дуже потрібна, тому, щоб заохотити донорів, у деяких лабораторіях зробили знижку на проведення біохімічних аналізів, проводяться акції. І активна участь у всеукраїнській акції поліцейських Мелітопольщини та Запорізької області є прикладом для інших та закликом до всіх небайдужих долучатися, а також значним вкладом у банк крові станцій переливання.