image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Кращі студенти отримали нагороди

17 листопада з нагоди Міжнародного дня студента у Запорізькому обласному центрі молоді відбулася урочиста церемонія нагородження кращої молоді області, переможців конкурсу «Студент року-2021».

Конкурс було започатковано у 2002 році, і з того часу найкращі студенти отримують відзнаки та фінансові винагороди, бо основною метою цього заходу є виявлення та підтримка обдарованої молоді та сприяння її гармонійному розвитку, стимулювання студентів до формування активної громадянської позиції.

Цього року подання на щорічний обласний конкурс «Студент року» надали сім закладів вищої освіти в 11 номінаціях. На розгляді конкурсної комісії було 54 кандидатури. Кожен заклад освіти подав характеристику на претендента із зазначенням особливих заслуг, нагород і результатів конкретної роботи, які підтверджують особливі досягнення студента у відповідній номінації.

— Студентом бути — це не лише навчатися. Головне за цей час студентства — набути навичок, аби здійснити мрії і реалізувати надалі кар’єру. Дуже приємно, що ви не витрачаєте даремно вільний час, розумієте, що головний ресурс — це час. У вас є правильна стратегія не гаяти жодної хвилини, а витрачати їх на власний розвиток та розвиток світу, який нас оточує. Вже сьогодні ви робите суспільно важливі дії, які змінюють світ на краще. Ви — виправдання нашої роботи, ті, хто прийде на зміну нам, щоб розвивати наш регіон і нашу країну, робити їх такими, в яких хочеться жити, — відзначив голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух, вітаючи кращих представників запорізького студентства.

За результатами конкурсу, переможців було відзначено Грамотами обласної ради, Подяками обласної державної адміністрації та грошовими преміями з обласного бюджету, загальний преміальний фонд склав  56 тис. грн.

Свої нагороди в Міжнародний день студента отримала майбутня еліта країни, серед якої були названі прізвища студентів мелітопольських навчальних закладів:

у номінації «Студент – суспільний діяч року» — студентка МДПУ Олександра Власенко, у номінації «Студент – артист року» — студентка МДПУ Аліна Пірго та студентка ТДАТУ Надія Шац, у номінації «Студент – журналіст року» — студентка ТДАТУ Єлизавета Семенюк, «Студент – волонтер року» — студентка ТДАТУ Ірина Мазурова, «Кращий студент року вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації» — студент Ногайського фахового коледжу ТДАТУ Давид Кабісов, в номінації «Студент – староста року» – студентка МДПУ Владислава Первушина, в номінації «Студент – спортсмен року» – студент МДПУ Кирило Стоянчев, у номінації «Студент – лідер студентського самоврядування року» — студент ТДАТУ Микита Семенов, у номінації «Студент — учений року» — студент ТДАТУ Кирило Кузьмін.

За інформацією Департаменту культури та інформаційної політики, після завершення урочистої частини відбулася панельна дискусія на тему розвитку Запорізької області і міста. Участь в обговоренні взяли голова ЗОДА Олександр Старух, його заступник Руслан Шиханов, перша заступниця голови Запорізької обласної ради Людмила Любім, начальниця управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Наталія Власова.

Разом зі студентами посадовці дискутували про особливості освітнього процесу в умовах пандемії, боротьбу з COVID-19, вплив новітніх технологій на обмін ідеями, а також із задоволенням пригадали студентські роки.

Редакція «НД» вітає переможців і бажає кожному студенту яскравих успіхів та здоров’я, а кожен новий день нехай дарує натхнення, нові відкриття і звершення!