image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Акція в рамках Всеукраїнського дня добрих справ

13:50 12.11.2021

Благодійний Фонд «Карітас Мелітополь» став амбасадором Щедрого Вівторка – Всеукраїнського дня добрих справ.

#ЩедрийВівторок — це міжнародний благодійний рух, який об’єднує людей заради допомоги один одному.

Рух виник у 2012 році в США і завдяки тисячам учасників поширився усім світом. Україна ж приєдналася до руху у 2018 році.

Цього року #ЩедрийВівторок відзначають 30 листопада, у цей день учасники:

— долучаються до добрих справ часом, талантом та грошима;

— влаштовують акції на користь некомерційних організацій;

— некомерційні організації впроваджують фандрейзингові кампанії.

В рамках Щедрого Вівторка Карітас Мелітополь впроваджує благодійну акцію «Голодного Нагодувати». Метою акції є зібрати продукти для харчування бездомних та інших потребуючих на зиму. У Благодійній їдальні, що діє при Карітасі щодня харчуються близько 30 людей в потребі, їх кількість значно зростає у зимовий час, а відповідно і потреба у продуктах.

Коротка інструкція по благодійні акції «Голодного Нагодувати»

У Карітас Мелітополь переконані, що головною ідеєю Всеукраїнського дня добрих справ є зробити добро видимим та залучити до його творення якомога більше людей. Саме тому фонд закликає мелітопольців доєднатися до руху Щедрого Вівторка. Всі охочі можуть взяти участь в благодійній акції фонду, або створити свою. Команда Карітасу має великий досвід в реалізації різноманітних благодійних ініціатив, а тому запрошує звертатися до них за консультацією та підтримкою.

Девізом Щедрого Вівторка є «добро має звучати голосно», тому Карітас Мелітополь закликає мешканців нашого міста говорити в цей день про свої добрі справи, робити дописи у соціальних мережах, використовуючи хештеги #ЩедрийВівторок та #ДоброМаєЗвучатиГолосно.

Акція проводиться в рамках Всеукраїнського дня добрих справ #Щедрий_Вівторок. В цей день не тільки наша країна, а й увесь світ волонтерить, робить благодійні донейти, акції, марафони тощо, привертаючи увагу до важливості творення Добра. Заохочуємо усіх взяти участь у цій чудовій ініціативі!

Мелітопольці, ставайте партнерами акції до Щедрого Вівторка «Голодного нагодувати»! Ми готові передати роздрукований постер для розміщення у ваших організаціях чи навчальних закладах.

Метою акції є зібрати продукти для харчування бездомних та інших потребуючих на зиму. У Благодійній їдальні щодня харчуються близько 30 людей в потребі. Ми постійно шукаємо нових благодійників для купівлі продуктів по всій Україні, проте певні, що і в Мелітополі є безліч добрих людей, які хочуть допомагати іншим!

Як можна долучитися:

30 листопада принести продукти довготривалого зберігання (крупи, консерви, борошно тощо) до Карітас Мелітополь за адресою м. Мелітополь вул.Осипенко 81

— зробити благодійну пожертву за посиланням: http://mltpl.caritas.ua/donate/

— розповісти про акцію своїм друзям, знайомим, у місці праці чи навчання

— поділитися своїми добрими справами у соціальних мережах, щоб надихнути ще більше людей до творення Добра

І пам’ятайте, що Добро має звучати голосно! Зробимо його таким у #Щедрий_Вівторок