image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Затвердили субвенцію на ремонти та придбання квартир для дитячих будинків сімейного типу

11:10 17.12.2021

В бюджет Мелітополя на наступний рік внесено додаткові зміни, згідно з якими, місто очікує додаткову дотацію у розмірі 6,8 млн. грн. для територіальних громад, індекс податкоспроможності яких менше 0,9. Ця сума буде направлена на оплату теплопостачання у бюджетній сфері.

Про цю дотацію та інші зміни у головному фінансовому документі Мелітополя доповіла депутатам 9 грудня на позачерговій сесії Мелітопольської міської ради заступник начальника фінансового управління Ірина Іванова.

Вона розповіла, що на 13 млн. грн. збільшено обсяг субвенції на реалізацію проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, а саме на капітальний ремонт школи № 15 (майже 5,2 млн. грн.), капітальний ремонт Палацу культури залізничників (3,7 млн. грн.), капітальний ремонт ДЮСШ № 3 (4,3 млн. грн.). Ці кошти будуть направлені для погашення заборгованості перед підрядними організаціями, які виконували роботи на цих об’єктах.

— Було проведене засідання комісії Запорізької облдержадміністрації щодо розподілу субвенції на будівництво та придбання квартир для дитячих будинків сімейного типу, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Мелітополь згідно з рішенням комісії отримає майже 7 млн. грн. на придбання двох квартир для дитячих будинків сімейного типу. Ці кошти ми маємо використати до кінця бюджетного року. Крім того, Мелітополю надано понад 2 млн. грн. на виплату грошової компенсації на отримання житла для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали участь в АТО/ООС, — повідомив міський голова Іван Федоров.

Очільник міста також зазначив, що загальний обсяг бюджету в частині міжбюджетних трансфертів збільшено на 22 млн. грн., а міській територіальній громаді додатково виділено майже 9 млн. грн.

Всі зміни в бюджеті на 2022 рік були одностайно затверджені депутатами міської ради.

За інформацією прес-служби міськвиконкому