image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вилучені сто ємностей з фальсифікатом горілки

11 грудня поліцейські Мелітопольського районного управління поліції вилучили більше 600 літрів горілки невідомого походження у гаражі, що належить 44-річній мешканці міста. Ані документів, ані акцизних марок на товар правопорушниця надати не змогла.

В ході відпрацювання оперативної інформації, в одному з гаражів гаражного кооперативу по вулиці Станіславського у Мелітополі було виявлено близько 100 ємностей (полімерні каністри, 5-ти і 9-літрові пет-пляшки) з прозорою рідиною з характерним запахом спирту, загальним об’ємом 639 літрів.

Дільничний офіцер поліції склав адмінпротокол за ч. 1 ст. 164-5 (Зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає акцизного податку встановленого зразка) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф від 100 до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією таких алкогольних напоїв або тютюнових виробів. Так звана «горілка» вилучена правоохоронцями.

Відділ комунікації поліції Запорізької області повідомляє, що поліцейські і надалі будуть проводити заходи, які спрямовані на виявлення подібних правопорушень, встановлення осіб, причетних до їх скоєння, та притягнення останніх до відповідальності згідно з чинним законодавством.